http://szeged-pleb.ofm.hu/

Egyházközségi hozzájárulás

Egyházközségi hozzájárulás

Az egyházközségi hozzájárulás a plébánia működésének anyagi feltételeit teremti meg, befizetése minden felnőtt lelkiismereti kötelessége.  A Püspöki Kar ajánlása szerint összege kereső személyenként az éves nettó jövedelem 1%-a.
Befizethető a templomban is megtalálható csekken, az irodában, vagy átutalással a plébánia bankszámlájára. Akinek nehézséget okoz a hozzájárulás egy összegben történő befizetése, fizethet részletekben is.
 
Az utaláshoz szükséges adatok:
 
Alsóvárosi Ferences Plébánia
 
Számlaszámunk:                  11600006-00000000-53613091 (Erste Bank) 
 
Adószámunk:                        19982665-2-06
 


← Vissza
szeged-pleb.ofm.hu © 2013, Minden jog fenntartva. | szeged.pleb@gmail.com | Honlap és webáruházfejlesztés: www.radirsoft.hu